ZDRAVÁ VÝŽIVA - ŠTÍHLÁ POSTAVA

Přírodní produkty vhodné pro redukci váhy.

JAK ZHUBNOUT ?

                       VÍTEJTE V NAŠEM STUDIU

Specializujeme se především na oblast:
HUBNUTÍ, OBEZITY, NADVÁHY A CELKOVÝ ŽIVOTNÍ STYL


ÚKOLEM našeho studia, které je na trhu v ČR řadu let, je pomáhat lidem ke snížení váhy a celkového zlepšení zdraví.

Neposkytujeme jen časté diety, ale fungujeme jako poradenské centrum redukce váhy, které se specializuje na odvětví zdravého životního stylu.

Nyní vyzkoušejte program na
HUBNUTÍ a TVAROVÁNÍ POSTAVY:

Formule 1 - Koktejl, nízkokalorická náhrada jídla nebo doplněk v příchuti vanilka nebo  tropické ovoce. Obsahuje velké množství sójového proteinu, vlákniny a dalších klíčových vitamínů, minerálů a bylin, které tvoří tento výrobek velmi unikátní. Je velmi důležitý pro správný chod, vývoj a imunitu organismu.

Formule 3 - Bílkovinový doplněk, který dodává extra výživu svalům, tím zpevňuje postavu a zrychluje proces hubnutí.

Akční  CENA  tohoto programu:    2.200,--  Kč  (včetně poštovného)

Dávkování při hubnutí:
Program se používá ráno a večer místo snídaně a večeře. Spotřeba: 1měsíc. Zdravý oběd si dáte v poledne, během dne se doporučuje ovoce, zelenina, pitný režim.

Dávkování při regeneraci a udržení váhy:
Program se používá pouze ráno místo snídaně.


První výsledky již po týdnu.


Objednávky na výše uvedený program nebo pro kompletní nabídku programů můžete zasílat:

e-mail:  lidkakrenkova@seznam.cz

Jestliže chcete zhubnout, musíte spálit více kalorií než-li zkonzumujete. Vaše klidová míra metabolismu (RMR) je počet kalorií, které vaše tělo spálí v klidu za 24 hodin. Chcete-li shodit přebytečná kila pomocí našeho programu, musíte zvýšit své RMR a snížit příjem kalorií.

Novodobé výzkumy prokazují, že pokud chceme zdárně regulovat svou hmotnost, je nutné organismu dodávat postačující množství proteinu. Programy pro redukci váhy, které nabízíme, obsahují technologicky pokročilé výrobky, které jsou schopny ve spojení se správným životním stylem organismu umožnit zvýšit přirozenou způsobilost likvidace tuků a tím umožnit hubnutí, hubnutí bez diety. Tento postup je vytvořený pro redukcii váhy a dosažení nejvhodnější výživy.

Zajímá Vás HUBNUTÍ bez diet? Ptáte se jestli to jde?
Samozřejmě, že to jde. DIETA není řešení.

Omezíte-li jakýmkoliv způsobem stravu, přinese to jen krátkodobý výsledek. Tyto diety omezují množství kalorií, se kterým je však spojen i úbytek živin, tělu chybí nezanedbatelné látky. Jestliže dietu skončíte (většinou z důvodu hladu či ohrožení na zdraví), tělo si okamžitě začne budovat "zásoby", aby se připravilo na případnou další dietu.


Takže my Vám nabízíme:
ZDRAVOU VYVÁŽENOU VÝŽIVU - ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Bohužel, moderní uspěchaný životní styl je u mnoha lidí příčinou toho,
že se nestravují správně a organismu nedodávají dostatek nezbytných živin. Zpracováním potravin často dochází ke ztrátě důležitých vitamínů, minerálů a dalších živin a proto je třeba si osvojit správné stravovací návyky a v případě potřeby používat kvalitní nutriční doplňky.

Naše programy jsou 100% na přírodní bázi a obsahují vyvážené množství vitamínů, minerálů, správných karbohydrátů, rostlinného proteinu, správných tuků a prospěšné vlákniny, bylinných výtažků a antioxidantů.

Naše programy kontrolují přísun kalorií a živin do organismu, přirozeně obohatí Váš metabolismus, spalují a rozpouští tuky v těle, dají Vám neuvěřitelný vzrůst energie, pomohou uvést organismus do rovnováhy a taky kontrolují Vaši chuť k jídlu.

Takže HUBNETE   Z D R A V Ě,  B E Z P E Č N Ě  a  B E Z  J O J O   E F E K T U.

POKUD CHCETE SKONCOVAT SE SVÝMI NADBYTEČNÝMI KILY,
musíte Vy udělat první krok - kontaktovat nás:

www.hubnete.cz/skvelyzivot

Zde můžete vyplnit: Váš osobní program a tím si zajistíte ZDARMA:
- analýzu stavby těla
- konzultaci s našim poradcem


Posledni komentare
11.05.2015 11:31:39: Liposukce Bodyka vám pomůže, je bezbolestná a neinvazivní smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
21.04.2015 12:36:31: Vyzkoušejte zdravé balíčky smiley${1}smiley${1}
01.04.2015 22:11:32: www.oricosmetics.cz Oriflame registrace www.ori-cosmetics.cz Oriflame katalog www.krasa365.cz Orif...
17.02.2015 10:44:48: Aloe Vera a vše o něm: http://www.bio-detox.cz/cz-kategorie_446203-0-aloe-vera-99-7-ciste-stavy-z-a...